wait please
شکیبا باشیدثبت آگهی
خانهmap dividerآرشیو اخبار‌

آرشیو اخبار‌

نام گروه : 

جاقلم یک پلتفرم آنلاین است که در دی ماه 1399 شروع به فعالیت نموده است. هدف اصلی این وبسایت، خرید و فروش بی واسطه خودنویس‌ها و نوشت‌افزارهای لوکس دست دوم بین کلکسیونرهای قلم است. یکی از ویژگی‌های برجسته این وبسایت، بی واسطگی در فرآیند خرید و فروش نوشت‌افزارهای لوکس است. این به معنای این است که فروشنده و خریدار بدون دخالت واسطه‌ها و تبعات مربوط به آنها، می‌توانند مستقیماً تعامل کنند. این خصوصیت بی واسطگی باعث می‌شود قیمت نهایی به طور منصفانه‌تری تعیین شود و هم به خریدار و هم به فروشنده مزیت بزرگی ارائه شود.

آموزش استفاده از سایت جاقلم دات کام. سایت جاقلم دات کام وبسایت تخصصی فروش و خرید محصولات کارکرده و نو از رسته نوشت افزار می باشد که به صورت تخصصی و با استفاده از تجارب اهالی فن در این رسته شغلی توانسته است جایگاه مناسب را در بین اهالی قلم دوست و کلکسیونر های تخخصی خودنویس پیدا نموده و محل جمع شدن دوست داران قلم باشد.

جاقلم مرجع خرید و فروش نوشت افزار کار کرده و آکبند در ایران, خودنویس و خودکار و در کل نوشت افزار های زیادی با برند های خوب و قدیمی در دست عزیزان قلم دوست و یا مصرف کنندگان عزیز وجود دارد که ممکن است مورد استفاده آنها قرار نگیرد و یا تمایل به تعویض با مدل های دیگری داشته باشند, شما در جاقلم میتوانید به راحتی و با چند کلیک قلم های خود را برای همه قلم دوستان فارسی زبان آگهی کنید.

خرید و فروش خودنویس یکی از موضوعات تخصصی در موضوع خرید و فروش کالاهای دست دوم و مصرف شده می باشد که باید بسیار در آن دقت شود. در این مقاله به بررسی مواردی که در زمان خرید یک نوشت افزار دست دوم باید بررسی شود پرداخته شده است. امیدواریم با مطالعه این مقاله کوتاه با روش های مشاهده نوشت افزار برای خرید بیشتر اشنا شوید.

گروه تخصصی آگهی فروش آنلاین جاقلم دات کام با انجام تحقیقات دقیق، به نتایج جالبی در مورد بهترین و دقیق‌ترین مرکزی که برای قیمت‌گذاری و شناسایی نوشت‌افزارهای لوکس در کشور ایران وجود دارد، دست یافته است. بر اساس تحقیقات انجام شده، مرکز تخصصی لطیفی به همراه گروه مجرب و متخصص خود، به‌عنوان منبع اصلی و معتبر در این زمینه شناخته می‌شود.

تعداد آیتم در صفحه :

جاقلم بزرگترین مرجع خرید فروش قلم های کار کرده در ایران

" جاقلم " یک پلتفرم آنلاین برای خرید، فروش نوشت افزار نو و کارکرده می باشد

مجموعه جاقلم دات کام موسس اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه‌ نوشت افزار نو و دست دوم در کشور است و تلاش می‌کند تا امکان خرید نوشت افزار کارکرده و نورا برای همه علاقه مندان قلم فراهم آورد.

در جاقلم دات کام کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما این سایت هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

 

جاقلم از دی 1399 تاکنون مشغول به کار است و در حال حاضر به بیش از +500 آگهی قلم فعال رسیده است.

خوشحالیم که مورد اعتماد شما بودیم.

 

© کلیه حقوق معنوی وب سایت متعلق به جاقلم می باشد.